О нас

gallery/dbb08c3b-209c-43d9-b158-cf230a11cb4b

Що входить в розуміння надійна охорона будинків? Тут слід розуміти, що кожне житло має свої особливості, тому наша компанія пропонує кожному клієнту індивідуальний план. Він також включає всі вимоги, побажання і кожен його пункт узгоджується з замовником. Для охорони приватних будинків та котеджів використовують сигналізацію, яка досить популярна в наш час. Вона представлена ​​різними видами , вартість яких залежить від їх типу. Крім того, більшість громадян зупиняють свій вибір на пультовій охороні, яка також сповіщає в разі пожежі, витоку газу і самого правопорушення. Крім того, завдяки групи швидкого реагування, яка оперативно виїжджає на сигнал тривоги, злочинця можуть затримати на місці і вилучити вкрадені цінності.

Охорона приватних будинків включає в себе такі послуги як:

• аналіз захисту території, який допомагає визначити «слабкі» місця;

• установка систем відеоспостережень;

• монтаж сигналізації та інші.

Всі ці заходи з охорони приватного будинку сприяють підвищенню безпеки і захисту вашого майна від правопорушників. Щоб кожен етап був ефективним, їх розробкою і впровадженням займаються професіонали. Ці люди мають необхідну технічну освіту та багатий досвід роботи.

Надійна охорона приватного будинку,котеджу

Ми організовуємо охорону котеджів, будинків або дач. Якщо ви хочете, щоб ваші близькі люди перебували в безпеці, тоді звертайтеся до фахівців.

Щомісячна абонентська плата охоронних послуг приватного будинку становить 250 грн., Яка здійснюється з дня підключення охоронного обладнання.

Для того щоб встановити остаточну ціну за обладнання потрібно провести аналіз приміщень і території або обрати комплект сигналізації на сторінці "Ціни"