gallery/ochroniarz

Колектив "КГБ" - згуртована команда професіоналів, об'єднаних спільною справою, традиціями, інтересами і цілями. У нас працюють високопрофесійні фахівці, колишні співробітники різних силових структур, працівники МВС, військовослужбовці, що дає нам можливість гарантувати високий рівень підготовки персоналу та послуг, що надаються охороною.

До нас звертаються тоді, коли потрібно забезпечити надійне збереження власності, забезпечити охорону для будинку, правопорядок при проведенні масових заходів, захистити життя і здоров'я людей, розробити концепцію безпеки, впровадити комплекс технічних засобів безпеки, провести обслуговування існуючої системи безпеки. Співробітники "КГБ", як правило, мають досвід роботи в охороні від 2-х років, вищу або середню освіту, диплом про закінчення спеціалізованих курсів охоронців, кваліфікацію і посвідчення охоронця. При працевлаштуванні в наше агентство, всі охоронці проходять персональну перевірку, професійне та психологічне тестування.

В процесі роботи керівництво "КГБ" приділяє особливу увагу підвищенню кваліфікації співробітників, рівня фізичної та професійної підготовки, знайомству з новітніми охоронними технологіями і технічними засобами.

Охоронне агентство "КГБ" - саме те агентство, яке бере на себе всю відповідальність за якість наданих охоронних послуг , захищаючи інтереси своїх клієнтів від всіх видів протиправних посягань в самих екстремальних ситуаціях.

Для надання якісних послуг підприємством використовуються новітні засоби охорони, які включають в себе :

  • Системи провідної та безпровідної сигналізації;
  • Новітні системи відеоспостереження;
  • Контроль доступ;
  • Та інші новації в системах охорони;

ПРО компанію