gallery/titan-icons

Умовно весь процес фізичної охорони можна розділити на кілька етапів:

  • аналіз об'єкту, що охороняється, виявлення всіх вразливих місць;
  • розробка ефективного плану, який усуває всі «слабкі» місця;
  • підбір співробітників, які максимально відповідають вимогам клієнта та нормам;
  • впроваджується сигналізація, відеоспостереження для підвищення ефективності;
  • підготовка правової документаціі.

Фізична охорона  включає кожен цей аспект і дозволяє захистити Ваш бізнес від зловмисників. Крім того, ми рекомендуємо встановлювати датчики сигналізації, які не тільки сповіщають при проникненні, але і під час пожежі, витоку газу і інших позаштатних ситуацій. Тому поєднання систем безпеки з фізичною охороною рекомендують більшість фахівців.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Професійні послуги фізичнох охорони об'єктів популярні і затребувані, адже завдяки їх роботі кожен громадянин може насолоджуватися спокоєм. Ми пропонуємо вам охорону об'єктів по всій Україні. Ми розробимо стратегію безпеки, яка буде ефективною. Крім того, в цьому процесі ми врахуємо всі ваші побажання і вимоги, запропонуємо ефективні інструменти і проаналізуємо існуючі методи. Такий підхід дозволяє нам забезпечувати внутрішню і зовнішню безпеку протягом всього часу.

Фізична охорона  - це послуга, яка має на увазі безліч заходів, які взаємодіють між собой. Фізична охорона об'єктів представлена ​​наступними типами:

-охорона території- здійснюватися з проведенням таких заходів:

  • Організація стаціонарних постів. Зазвичай формуються постійні контрольно-пропускні пункти, які стежать за режимом входу-виходу співробітників, проїздом транспортних засобів та ін. Це необхідно для ведення обліку, а також підтримки внутрішньої безпеки.
  • Цілодобове патрулювання території. Наші співробітники будуть проводити планові огляди об'єкту, що охороняється, що дозволяє виявити і нейтралізувати правопорушників.
  • Забезпечення безпеки громадського порядку.
  • Охорона матеріальних цінностей, розташованих на об'єкті.
  • Взяття території під цілодобовий контроль з використанням сигналізації і систем відеоспостереження.

-охорона складів- охорона складів, виробничих і підсобних приміщень вимагає втручання досвідчених професіоналів з великим досвідом і високою кваліфікацією. Компанія "КГБ" здійснює свої послуги в кілька етапів. Спочатку ми проводимо ознайомлення та аналіз об'єкта. Щоб правильно підібрати заходи безпеки, необхідно враховувати особливості прилеглої території, особливостей продукції, що зберігається, режим роботи, тощо. Тільки на основі цієї інформації ми зможемо запропонувати ефективне рішення для забезпечення безпеки помещенія.

-Охорона будівельних об'єктів- не менше складний захід, ніж захист компаній або приватних володінь. На території об'єкту, що охороняється знаходиться безліч дорогого устаткування, інструментів і транспортних засобів. Саме воно привертає увагу злочинців на території об'єкта. Крім того, тут умови охорони набагато гірше, оскільки іноді територія не має огорожі. Ми розробимо ефективний план, який дозволить вам зберегти майно і убезпечити співробітників.

Наші послуги розраховані на широке коло замовників, від великих підприємств і державних установ до громадян, які хочуть захистити своє майно від протиправних посягань. Різноплановість агентства дає можливість працювати з об’єктами будь-якої складності та напрямку діяльності. Ми впевнені, що наш потенціал, великий досвід та професіоналізм стануть у нагоді у вирішенні будь-яких питань. Ми гарантуємо безпеку Вам,  Вашій родині і Вашому бізнесу. Нам під силу виконання будь-яких завдань. Пріоритетами фірми є максимальна безпека за оптимальну ціну .
 

Вартість 1 цілодобового поста фізичної охорони за 1 годину - від 28 грн. 00 коп. без ПДВ.