Фізична охорона та супровід вантажів

Послуги фізичної охорони

Багато організацій та приватних осіб намагаються захистити своє майно від зловмисників. Донедавна охороною об’єктів займалися сторожа. Такі співробітники не мали фізичної підготовки та знань, як чинити у разі нападу. Вони не мали ніяких засобів захисту від злочинців. Єдине, що вони могли зробити – зателефонувати до чергової частини і повідомити про те, що сталося, співробітникам правоохоронних органів. На сьогодні спостерігається тенденція розвитку технічних засобів охорони. Сучасні виробники випускають великий асортимент різних систем відеоконтролю, сигналізацій, датчиків виявлення та іншого обладнання. Такі методи охорони вважаються найефективнішими. 

Затребуваними є послуги професійних організацій, які надають послуги фізичним та юридичним особам з охорони об’єктів. Фізична охорона може виконуватись різними службами. Всі вони відрізняються один від одного наявністю засобів для охорони, екіпіруванням, переліком та вартістю наданих послуг. До них відносяться:

• позавідомча охорона

 Організація належить до державного поліцейського підрозділу. Основним напрямом їхньої діяльності є охорона об’єктів, що мають особливо важливе значення, режимних територій, забезпечення громадського порядку, припинення протиправних дій. Співробітники цього підрозділу виконують охорону приватних територій та підприємств на договірній основі. Працівники позавідомчої охорони мають поліцейську форму, вони озброєні табельною зброєю. Спектр послуг їх недостатньо широкий. Вартість також залишає бажати кращого;

• приватна охоронна організація.

 У сферу діяльності таких компаній входить охорона об’єктів різного призначення, проектування та монтаж технічних засобів охорони, їх обслуговування, інколи ж і послуги приватних детективів, стягнення заборгованостей, юридичні консультації. Охорона приватних територій та об’єктів передбачає використання сучасних технічних засобів охорони, як-от відеоконтроль, сигналізація, підключені на пульт. При надходженні сигналу тривоги відбувається виїзд групи негайного реагування на об’єкт, затримання правопорушників, передача в правоохоронні органи.

Переваги приватних охоронних організацій:

• наявність досвіду роботи та відмінна фізична підготовка у охоронців;

• укладання договору з клієнтом;

• оперативне реагування на подію;

• прийнятна вартість послуг.

Установка сигналізації та здавання на пульт

Замки, броньовані двері та консьєрж у під’їзді давно є символічними формами захисту. У багатьох випадках такі методи приманюють до житла зловмисників, тому що опосередковано повідомляють про рівень добробуту власників приватної власності. Є більш дієвий спосіб забезпечити безпеку близьких людей, недоторканність майна та захист особистої території – звернутися до послуг охоронного агентства для встановлення сигналізації та підключення на пульт.

Пультова охорона являє собою поєднання охоронної сигналізації і можливості виклику групи швидкого реагування безпосередньо з приміщення, що охороняється. Для цього, крім датчиків, фахівці встановлюють у квартирі тривожну кнопку. Якщо власник нерухомості увійшов до будинку і відключив сигналізацію, але пізніше зазнав нападу, то подібна комплексна модифікація оптимально підходить для вирішення несподіваних проблем. Охорона квартир агентством “Комплексне гарантування безпеки” гарантує кваліфікований монтаж сигналізації з урахуванням побажань замовника, надійність обладнання та максимальний рівень захисту квартир своїх клієнтів.

Така охорона включає в себе:

1. Охорону квартир;

2. Охорону приватного будинку;

Охорона промислових об’єктів стаціонарними та пересувними постами.

Для здійснення охорони заводських або промислових об’єктів пропонуємо послуги з організації забезпечення цілодобової охорони для збереження майна підприємств та забезпечення від незаконного проникнення на довірені об’єкти.

Наша охоронна агенція ua-kgb.net пропонує послуги з надання цілодобової охоронної безпеки на виробничих підприємствах. Наші співробітники забезпечать організацію пропускного режиму на підприємствах різних видів діяльності. Крім чергування на пунктах пропуску працівників та відвідувачів, також буде забезпечена безпека на внутрішній території фабрик шляхом організації мобільних груп із числа співробітників.

Наші співробітники навчені навичкам рукопашної підготовки та тактиці застосування службової зброї. Крім цього є захисне екіпірування та службові спецзасоби для забезпечення безпеки. Для забезпечення безпеки територій фабрик, можливо задіяти як мобільні групи для патрулювання периметрів, так і організувати контроль за в’їздами на об’єкти, що охороняються. Також буде забезпечено контроль прохідного режиму через пункти пропуску за працівниками підприємства та відвідувачами. Схема організації фабрик та підприємств буде організована за такою схемою:

• Забезпечення пропускного та в’їзного режиму.

• Патрулювання промислових територій.

• Організація відеоспостереження на промислових майданчиках.

• Виїзд мобільних груп охорони на місця проникнення сторонніх осіб.

• Пультова охорона із виїздом мобільних груп ГНР.

Співробітники ua-kgb.net оснащені службовою зброєю, сучасними пристроями радіозв’язку, захисним екіпіруванням, спеціалізованими спецзасобами. Для забезпечення збереження майна та безпеки працівників фабрик та виробничих територій Вінниці наші працівники проводять періодичні обходи територій виробничих об’єктів. З питань взаємодії щодо безпеки об’єктів просимо організації та приватних осіб звертатися до нашої компанії за контактними номерами телефонів щодня. Також заявки приймаються на адресу нашої ел. пошти через інтернет постійно.

Системи безпеки у Вінниці

Системи відеоспостереження та безпеки

Так як головна мета домашньої системи безпеки – захист життя та персонального простору, а не тільки майна, вона має бути багаторівневою – кілька різних за складністю рубежів, які зводять будь-які ризики заподіяння шкоди мінімальному значенню. Безпеку житла можна забезпечити системою сигналізації. Датчики сигналізації є основним бар’єром на шляху зловмисників до будинку. Подібне обладнання здатне миттєво сповістити користувача про вторгнення на його приватну територію чи житло. Після активації система сигналізації намагатиметься максимально привернути увагу округи до об’єкта – включається гучна сирена. Повідомлення про вторгнення за допомогою СМС або електронної пошти отримує також служба охорони, якщо їх послугами користується власник майна.

Сигналізація професійного рівня також може включати:

• датчики відкриття – магнітоконтактні пристрої, що реєструють відкриття дверей чи вікон;

• протипожежні датчики – активуються під час задимлення приміщень або підвищення температури;

• датчики розбиття скла – пристрої, здатні реагувати на гучний звук або вібрацію, включають тривогу, якщо реєструють удари по склу або дверному полотну;

• датчики руху – спеціальні пристрої, які розпізнають рух у зоні дії, за будь-яких змін обстановки вони включають тривогу. Обладнання можна спеціально налаштувати для виявлення лише об’єктів певних габаритів, щоб мінімізувати помилкові спрацьовування;

• датчики затоплення – реагують на виток води з систем водопостачання та опалення будинку, передають користувачеві сигнал про можливе затоплення приміщень;

• сенсорні бар’єри – спеціальні датчики, які працюють у інфрачервоному діапазоні, здатні здалеку виявляти вторгнення об’єктів на підконтрольну територію.

Значно підвищити надійність системи сигналізації можна, якщо додати до неї засоби відеоспостереження. Камери розміщуються на периметрі будинку для спостереження за територією навколо нього. У деяких випадках у поле зору відеопристроїв потрапляє і обстановка всередині житла, наприклад, кабінет, де знаходяться документи або цінності. З зовнішнього боку будівлі використовуються вуличні камери, які доповнюються антивандальними кожухами для захисту від ударів та негоди, та інфрачервоним підсвічуванням для нічної відеозйомки. У приміщеннях найчастіше встановлюються менш габаритні бездротові камери, яким не потрібна кабельна мережа для передачі даних. Такі пристрої практичніші в експлуатації і не привертають до себе зайвої уваги. Що стосується зовнішніх камер, то їхня помітність відіграє велику роль – їхня присутність здатна відлякати потенційних зловмисників. Відеофайли записуються до архіву. За це відповідає цифровий відеореєстратор DVR (якщо система будується на основі аналогових камер, зокрема сучасних AHD) або мережевий реєстратор NVR (якщо використовуються цифрові IP-камери). Дані зберігаються локально на жорстких дисках або передаються на віддалений сервер (хмарне відеоспостереження).

Міцний замок на вхідні двері – це лише початок шляху, який має пройти домовласник, щоб захистити свою власність. Досвідчені зловмисники завжди знайдуть спосіб обійти парадний вхід. Сучасна охоронна система допоможе перекрити будь-які точки проникнення у житло. Це може бути базовий набір обладнання, що включає систему сигналізації з кодовим замком, датчиками відкриття дверей і вікон, а також пультом управління. Захист стане ще надійнішим, якщо додати до нього датчики руху. І, нарешті, найбільш повноцінну охорону зможе забезпечити відеоспостереження за допомогою аналогових чи цифрових камер, що працює у тандемі із системою сигналізації.